Ospina Fenerbahçe’ye gelecek mi?

Ospina Fenerbahçe’ye gelecek mi?

– Bir dönem Fenerbahçe başkanlığı da yapan Murat Aşık, Radyospor’da yayınlanan Spor Kazanı programında Serbest Sancar’a talimatlar yaptı.

Volkan Demirel ile sözleşme elbette yenilenecek. O konuda bir can sıkıntısı yok. Ospina konusunda ise Fenerbahçe ’den yüksek bir para talep ediliyor. Arsenal bu konuda indirime gitmiyor ve oyuncuyu bonservisi ile göndermek istiyor. Fenerbahçe ’nin de 5-6 Milyon Euro gibi parayı kaleye harcaması güç gözüküyor. Genel anlamda Volkan Demirel ’in arkasında yerine geçen kimse olarak bekleyebilecek bir kaleci alınacak.

Lens ’in istediği ödenti çok yüksek rakamlar. Fenerbahçe ’nin bu paraları ödeme gibi imkanları yok. Lens iyi bir oyuncu, lakin oyunu tek yönde oynayabiliyor. Gelecek sezon Aykut hocanın da takımın başında olacağını düşünürsek Lens ’in bu şartlarda takımda kalması zor gözüküyor. Sunderland oyuncuyu bonservisi ile yollamak istiyor lakin 8-10 Milyon Euro gibi rakamlar Fenerbahçe ’nin karşılayabileceği paralar yok.

Fikret Orman ’ın açıklamalarını son derece gülünç buluyorum. Bu açıklamaları zafer sarhoşluğuna veriyorum. Bu alıcı talimat çok geveze. Euroleague şampiyonluğu uluslararası bir başarıdır. Türkiye ’nin en büyük uluslararası başarısına Fenerbahçe Basketbol takımı imza atmıştır. Ben Fikret Orman ’ın bu açıklamaları ön planda yer almak adına yaptığını düşünüyorum . Çarşı grubu ile de arasında sorunlar olduğunu ben kişisel olarak biliyorum.

(HUKUKI UYARI: BU HABER .COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR, KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ)

 

Tarih: 31.05.2017 16:28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadıköy Escort