Aykut Kocaman Fenerbahçe ile anlaştı mı?

Aykut Kocaman Fenerbahçe ile anlaştı mı?

– FIFA Menajeri Mithat Halis, Radyospor’da yayınlanan Spor Kazanı programında Hür Sancar’ın sorularını yanıtladı ve gündemdeki konularla ilglili açıklamalar yaptı.

Aykut Kocaman’ın transferi

Aykut Öğretmen ’nın ben Fenerbahçe ile anlaştığını duymadım. Kendisiyle kahve içtik sohbet ettik gel gör ki o konu hakkında benimle bir veri paylaşmadı. Diğer konular hakkında konuştuk gel gör ki ne Fenerbahçe ne Konyaspor konusu hiç açılmadı. Kasımpaşa maçının mağlubiyetine eşit geldiği için konuşmadık, Aykut hocanın bu konularla ilgili herhangi bir demeçi olmadı.

Başakşehir – Konyaspor maç yorumu

Razack Traore ve Holmen ’in gidişinden sonra Aykut hocanın işi fazla zorlaştı. Minerallik, psikolojik olarak da Konyaspor kan kaybetti fakat Aykut hoca durumu sonradan iyi toparladı. Başakşehir ’in ben bu karşılaşmada işinin güç olacağını düşünüyorum. Taraf tutmadan mevcut bir şart tespitinde bulunduk. Ben Konyaspor ’u kupaya bir adım daha yakın görüyorum.

Gomis:
Swansea ile kim anlaşırsa o ekip oyuncuyu alır. Marsilya da oyuncunun bonsvervisini elde etmek için çok uğraşıyor. Galatasaray ike kıyasıya bir yarış içerisindeler. Galatasaray ’ın Gomis ’in menajeri ile anlaştığı duyumları geliyor ancak demin kesinleşen bir durum yok. Yaşı olmasına karşın fazla kaliteli bir oyuncu. Hızlı, teknik kapasitesi, bitiriciliği üst düzeyde. Aboubakar ile Mario Gomez ’in özelliklerinin toplamını Gomis kendi bünyesinde barındırıyor. Galatasaray ’a eğer gelirse koskocoman kuvvet katar.

Valbuena:
Valbuena gelirse tıpatıp Mamadou Niang değin tesir yaratır. Valbuena nitelikli bir oyuncu. Fenerbahçe ’nin hücum gücüne katkı maddesi sağlayabilir. Lyon ’un başkanı ile hemen şimdi kesinleşen bir uzlaşma olmadı. Fransız basınında da transferin çıkmaza girildiği konuşuluyor.

(HUKUKI UYARI: BU HABER .COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR, KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ)

Tarih: 31.05.2017 15:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadıköy Escort