Eskişehir Süper Lig’e kitlendi

Eskişehir Süper Lig’e kitlendi

ETO Başkanı Metin Güler, yaptığı açıklamada 4 Haziran’da Süper Lig’e çıkacak olan takımı belirleyecek olan Eskişehirspor-Göztepe Play Off final maçına üyeleri için 15 otobüs kaldıracaklarını söyledi. ETO üyesi 750 kişinin otobüslerle Antalya’ya götürülüp getirileceğini belirten Güler şöyle konuştu:

“İnşallah Pazar günü Eskişehirspor’umuz Süper Lig’de olacak diye düşünüyorum. Rastlama için Eskişehirspor taraftarı için 13 bin 500 koltuk bulunmakta. Geri kalan kısım Göztepe taraftarına ayrıldı. 13 bin 500 karakter ayrılan yeri de Eskişehirspor taraftarının doldurması gerekiyor. Bununla ilgili olarak bu önemli günde karşılaşma için üyelerimiz için 15 otobüs kaldıracağız ve 750 de maç bileti alacağız. Ben bize ayrılan bölümün taraftarlarımız ile dolacağına inanıyorum.”

Eskişehirspor’un Süper Lige çıkması ile tüccar ve ticaret erbabına da katkı maddesi sağlayacağını açıklayan Güler, “Süper Lige çıkmanın hizmet sektörüne manâlı bir katkı maddesi sağlayacağını düşünüyorum. Otelcisi, taksicisi, simitçisi bütün hizmet sektörü bundan menfaat sağlayacak. Eskişehirspor bir marka değerdir. Ona ardına kadar sahip çıkılması gerekir” ifadelerini kullandı.

TARAFTARLAR PAZARTESİ İZNİ İSTEDİ

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri de yaptığı yazılı açıklamada, Antalya’ya gidecek olan kamuda çalışanların 5 Haziran Pazartesi günü izinli sayılmasını istedi. Murat Diri Vali, milletvekilleri, belediye başkanları, sendika ve oda başkanlarından destek içinden gelerek açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Pazar akşam 21.30’da Antalya’da oynayacağımız final maçının heyecanı bütün şehri sardı ve hiç kimse yerinde duramıyor. Herkes Antalya’ya baskın yapmak istiyor ve bu akını gerçekleştirebilmemiz için sizlerin desteğini bekliyor. Öncelikli sıkıntımız bizi oraya ulaştıracak olan otobüsler. Bizlere en düşük 100 otobüs gerekli ve biz bu sayıda otobüsü bulamıyoruz. Bu konuda önemli bir desteğe ihtiyacımız var. Keza maçın geç saatte oynanacak olması ve ardından Eskişehir’e sabahtan saatlerinde dönüleceği için tüm taraftarımızı pazartesi mesaisi stresi aldı. Pazartesi günü için halk kurumlarında çalışanlara yönetimsel izin, özel sektöre de izin kolaylığı sağlanmasını istek ediyoruz. Gidiş yolunda iftarını açıp dönüşte sahur yapacak bu büyük taraftara mübarek Ramazan ayında izin kolaylığının sağlanması Eskişehirspor camiası için yaşamsal derecede önemlidir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul masöz Masöz Kadıköy Escort tantra masajı