Beşiktaş’tan Aboubakar ve Vida seferi!

Beşiktaş’tan Aboubakar ve Vida seferi!

– Beşiktaş’ın eski yönetim kurulu üyesi Erol Kaynar, Radyospor’da yayınlanan Spor Kazanı programında Serbest Sancar’a açıklamalar yaptı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile yönetici Umut Güner Porto ’ya gidiyor. Aboubakar ’ın bonservisini almaya çalışacaklar.  6 Milyon Euro ’ya iki takım anlaşacak. Fikret Orman ve yönetimin yerinde bulduğu bir ödenti bu sayı. Beşiktaş bu işi bitirmeye çok istikrarlı.

Lens ’in varmak istediğini duydum lakin oyuncunun Beşiktaş ’a faydalı olacağını pek düşünmüyorum. Diğer Taraftan Sunderland kulübü çok yüksek bonservis bedeli istiyor ve Beşiktaş ’ın da pu paraları vereceğini zannetmiyorum. Aboubakar için söylediklerimi Lens için söyleyemeyeceğim. Cenk ve Aboubakar ’a alternatif bir santrfor oyuncusu düşünülmüyor lakin olursa da şaşırmamak lüzum.

Başlıca yoğunlaştıkları yer stoper mevkisi. Fikret Orman Portekiz ’in gerisinde hemen Kiev ’e uçacak. Transfere seri antre yaptı Beşiktaş yönetimi. Tüm teknik heyet ve yönetim son dakiklik çalışıyor. Dinamo Kiev ’de forma giyen Vida ismi ile görüşecekler lakin Kiev ’de forma giyen Vida ’nın açık havada bir diğer isimle de bağlantı halinde olacaklar.

Fenerbahçe ’nin başarısını takdirle karşıladı. Fiilen benim için de bu galibiyet son derece kayda değer. Fikret Orman ’ın yaptığı tanımlama kendisinin görüşüdür. Fenerbahçe ’nin şampiyonluğunu gölgelemek gibi bir hedefi yoktu ve katiyen olmaz.

Beşiktaş rakiplerinden korkacak bazı yok, rakipleri korkutacak bir takım olma konusunda son yıllarda kayda değer işlere imza attı. Fikret Orman ve teknik heyet de bu doğrultuda güçlü ve dinamik bir kadro oluşturma hedefinde.

(HUKUKI UYARI: BU HABER .COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR, KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ)

Tarih: 31.05.2017 16:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadıköy Escort