GÜNDEM

Adana Demirspor’un yeni başkanı muhakkak oldu

Mucizevi genel komite Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda Av. Aziz Erbek başkanlığındaki divan kurulu ile gündem maddelerine geçildi. Sedat Sözlü başkanlığındaki idare kurulunun ibra edilmesinin gerisinde söz alan başkan adaylarından Av. Müslüm Susar, diğer adaylara başarılar dileyerek adaylıktan çekildiğini açıkladı. Öteki başkan adayları Mehmet Gökoğlu ile Nilay Ateşoğulları ise konuşmalarında kulüple ilgili projelerini anlattılar.

SIKI EMNIYET ÖNLEMİ ALINDI

Genel kurulun yapılacağı Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu önünde ve içerisinde güvenlik güçleri doğaüstü emniyet tedbirleri aldı. Salonun civarda ise 2 tane TOMA bekledi. Üyeler salona tek tek ad ve üst kontrolü yapılarak girdi.

SEDAT SÖZLÜ’DEN KÜFÜR UYARISI

Adana Demirspor’da 2 sene başkanlık yapan Sedat Sözlü “Bu kulübe hizmet etmek benim için onurdu. Bana bu şansı verdiğiniz için teşekkürler. Fakat, itibar tribününde fazla ağır küfürlerle karşılaştım. Bunlar Adana Demirspor taraftarına yakışmadı. Fazla üzüldüm. Taraftarlardan isteğim benden sonra gelecek başkan ve yöneticilere sahip çıkmalarıdır. Küfür etmeyin, bu ahali Adana Demirspor’a hizmet için geliyorlar” dedi.

GÖKOĞLU: “SORUNLARI BİLİYORUZ”

Genel kurul üyelerine teşekkür eden ve divan başkanı Av. Aziz Erbek, eski başkan Sedat Sözlü, diğer başkan adayı Nilay Ateşoğlulları’na çiçek veren Başkan Mehmet Gökoğlu “Türkiye’nin en önemli spor kulübü Adana Demirspor’a hizmet etmenin şerefini yaşamak için deneyimli ekibimizle yola koyuldu. Adana Demirspor’un kronikleşmiş sorunlarını biliyoruz. Taraftarımızın beklentilerinin farkındayız. Biz daimi sorunlara daimi çözümler getirip kararlılık ve güven ortamını yakalayacağız. Ilk hedefimiz camia içinde birlik ve beraberliği sağlamaktır. Bundan Böyle tek ses olmanın, hep birlikte zinde bir Adana Demirspor inşaa etmenin vakti gelmiştir. Biz ekip olarak şeffaf, kurumsal, vizyoner bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz” dedi.

YENİ YÖNETİM

Mehmet Gökoğlu başkanlığındaki Adana Demirspor’un 21 kişilik yönetim kurulu şöyle;
“Şentürk Çalık, Aziz Kaya, Ümit Onatca, Erdinç Ipekli, Şerif Güler, Aziz Can Eken, Mehmet Yalçın, Levent Duyuler, İmam Gazali Hıradağı, Casim Korkmaz, Murat Kameriye, Kazım Bozan, İsmail Tanrıverdi, Mustafa Selek, Önder Kaypak, İzzettin Turgut, Mustafa İzgioğlu, İsa Tuzcu, Ahmet Yarar, Kayhan Dağdanaşar.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı