Sneijder’den yönetime teşekkür: “Etkileyici”

Sneijder’den yönetime teşekkür: “Etkileyici”

– Galatasaray’ın yıldız ismi Wesley Sneijder bugün Hollanda’nın Fas’la yaptığı hazırlık maçında vakit aldıktan sonradan apar topar Türkiye’ye dönüyor.

Hollanda’nın 2-1 kazandığı maçın peşinde açıklamalarda yer alan 33 yaşındaki oyuncu, yarın kamptan ayrılacağını söylerken, “Cumartesi Galatasaray’la çok manâlı bir maçım daha var. Orada almak istiyorum. Kulübümün benim buraya gelmeme izin vermesi gerçekte etkileyici. O yüzden şimdi dönüyorum. Lig bittikten sonradan yeniden kampa katılacağım” şeklinde görüş belirtti. Sneijder’in cumartesi oynadıktan daha sonra hemencecik kampa katılması ve pazar günü Fildişi Sahili ile oynanacak maçta sonradan oyuna girerek vakit alması bekleniyor.

Oyuna 74. dakikada Jens Toornstra’nın yerine dahil olan Sneijder bu nedenle Hollanda Ulusal Takımı formasını 129. kez giymiş oldu. Rekor 130 maçla efsane Edwin van der Sar’a ait.

Rekoru kıracak olmasının inanılmaz olduğunu söyleyen yıldız oyuncu, “Ne vakit ulusal takımda oynama fırsatı varsa ben orada olurum. Bugün kazanmasını bildik. Kazanmak tekrar tekrar iyi hissettiriyor, özgüveni tazeliyor” dedi. 

Sneijder maçtan önce Galatasaray’dan eski ekip arkadaşı Noureddine Amrabat ile de bir araya geldi.

(HUKUKI UYARI: BU HABER KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ.)

Tarih: 31.05.2017 23:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadıköy Escort