“Gelecek sezon inşallah şampiyon olacağız”

“Gelecek sezon inşallah şampiyon olacağız”

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, BJK TV Genel Müdürü ve Medya Direktörü Bülent Ülgen’in sunduğu Şampiyonluk Özel programına davetli oldu.

“Rakiplerle biz büyürüz, rakiplerimiz güçlüyse biz daha zinde oluruz” ifadelerini kullanan Şenol Güneş, son 2 yıldaki şampiyonluğun galibiyet olduğunu belirtti. Şenol Güneş daha büyük başarının ise oyun, tavır, efendilik olduğunu bunun da kulübe artı bir layık kattığını belirtti.

Fikret Orman ve yönetimin takımın peşinde durmasının önemini anlatan Şenol Güneş, “Fazla başarılı gidiyoruz. Bu seri gidişte ayakta kalmayı bilmek gerekiyor. Sevgiye teşekkür ederim, aynı sevgiyle taraftarlarımıza bakıyorum. Onların desteği çok manâlı. Benfica, Galatasaray ve Başakşehir maçlarında taraftarımızın desteği bizi ayağa kaldırdı. Hem takımdaki tüm oyuncularımıza sahip çıkmalarını istiyorum. Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“Beşiktaş ailesinin şu andaki durumu mükemmel, ama mesafe alması gerekiyor. derhal yaptığımız işten memnunuz” diyen Şenol Güneş, bütün camianın yapılan iyi işleri sahiplenmesinin önemine değindi.

İyi futbolun önemine muhabere eden Güneş, “Gelecek sezon inşallah kazanan olacağız, inşallah Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkacağız, lakin iyi futbol oynayacağız ve daha mutlu olacağız” açıklamasını yaptı.

Programda bambaşka konularda görüşlerini aktaran Şenol Güneş, için sürpriz bir doğum günü kutlaması da yapıldı. 1 Haziran doğumlu olan Güneş için hazırlanan doğum günü pastası naklen yayın sonunda kesildi.

Tarih: 31.05.2017 23:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul masöz Masöz Kadıköy Escort tantra masajı