GÜNDEM

Kurumsal Araç Kiralama Çözümleri Ve Faydaları

Kamu kurumlarının harcama kalemleri içerisinde araba masrafları oldukça önemli bir paya sahip. Yapılan yıllık maliyet çalışmaları gösteriyor ki; kamu kurumları için ihtiyaç duyulan araçların bakım, onarımı kasko vb. giderleri pek çok önemli giderden fazla çıkıyor.

Bu nedenlerle; kamu kurumlarında araç maliyetlerini azaltıcı çözümler üzerine çalışmalar yapılıyor. Söz konusu çözümler içerisinde ise en çok dikkat çekeni kurumsal araç kiralama hizmeti sunan firmalar ile çözüm ortaklığı gerçekleştirmek.

Uzun Vadeli Araç Kiralama Çözümleri

Pek çok kamu kurumu araba ihtiyaçlarını; satın alma yapmak yerine Türkiye genelinde firma üzerine araç kiralama hizmeti sunan Reis Oto’nun kurumlara özel uygulamalarını tercih ediyor. Reis Oto; bireysel ve kurumsal uzun vadeli araç kiralama çözümleri ile hem ihtiyaç duyulan araçları temin ediyor hem de bireyleri ve kurumları gereksiz masraf kalemlerinden kurtarıyor.

Uzun yılların tecrübesini araç kiralama alanına da yansıtan Reis Oto; 2.000’i aşkın araç sayısı, deneyimli ve uzman araç kiralama ekipleri ve anında çözüm üreten müşteri destek hattı ile kusursuz bir hizmet sunuyor.

Neden Uzun Vadeli Araç Kiralama Tercih Edilmeli?

Uzun vadeli araç kiralama hizmetleri pek çok açıdan araç satın almaya göre daha avantajlı bir sistem. 12 aylık araç kiralama hizmeti ile kamu kurumları; pek çok prosedürden muaf duruma geliyorlar. Örnek vermek gerekirse bu hizmetin tercih edilmesi durumunda lastik değişiminden kaskoya, trafik sigortasından ruhsat ve plaka masraflarına kadar tüm süreçler Reis Oto tarafından yürütülüyor.

Araç kiralama çözümlerinde Reis Oto ile çalışmanın bir diğer avantajı ise tamir ve bakım işlemlerinde görülüyor. Aynı zamanda Opel yetkili bayisi ve servisi olan Reis Oto; kiraladığınız tüm araçların periyodik bakım ve arıza onarımlarını aksatmadan gerçekleştiriyor. Reis Oto; 81 ilimizde hizmet sunan önemli bir marka değer olarak dikkat çekiyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı