Ekonomi

Kardan Mili – Şaft Lider Balans Kalitesiyle

 

Makine çalışma alanları oldukça fazladır. Günümüzde yüzlerce görebileceğiniz makine modeli bulunmaktadır. Ağır makine sanayinde aslında kalitenin önemini anlamak oldukça kolaydır. Bunlara örnek olarak kardan mili üzerine çalışmalar yapan Lider Balans firmasından bahsedebiliriz.

Kardan Mili Kalite İster

Kalite konusunda kendisini geliştiren Lider Balans markası, şaft balansı üzerine çalışma yapmaktadır. Ayrıca makine bakım onarım üzerinede hizmet vermektedir. Kalitesine göre fiyatlandırma yaparak Türkiye’nin her yerine hizmet veren firma,

Firmanın geçmişi yıllara dayanan ve hedefini müşteri memnuniyeti olarak belirleyen ekibiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Ağır makine sektöründe en önemli olan etkenlerden, makine kullanımı konusunda ise yine kalifiyeli elemanlarıyla çözüm ortağınız olacak firma, makine bakım onarım konusunda sizin ilk gideceğiniz adresler arasında olacaktır şüphesiz. Lider Balans firması, Mersin’de yer almasına rağmen Türkiye’nin her yerine hizmetlerini sürdürmektedir. Bu sayede bir telefon uzaklığınızda olan firma, sizin memnuniyetinizi sağlayacaktır.

Kardan Mili

Türkiye’de genel olarak şaft olarak bilinen kardan mili aslında aracın hareketi için oluşan moment için en önemli etkendir. Döndürme momentiyle başlayan hareketi, torku difransiyeline aktaran mil kardan milidir. İki çeşit olarak üretilen kardan milinin birisinin içi dolu, diğerinin ise boş olarak yapılmasıdır.

Mil basit bir yapıda düşünülmektedir ancak milin kuvvetli olabilmesi amacıyla çelik kullanılmaktadır. Çelik kullanılmasının başlıca nedeni her ne kadar dayanıklılık olsada ikinci bir neden olarak titreşimi engelemektir.

Son Teknoloji ve Lider Balans!

            Teknoloji günümüzde çok hızlı gelişmektedir. Artık eski tip makineler, şuanki yapılan makineler için uyumlu değildir. Bu yüzden balans işlerinde, makinelerin çok büyük önemi vardır. Lider Balans en son teknolojide ürünleri kullanarak tüm makinelere müdahale edebilmektedir.

Sizde mutlu müşteri portföyümüze katılmak için bize mail yoluyla veya telefon ile iletişim sağlayabilirsiniz. Mail Adresimiz : info@liderbalans.com Telefon: +90 507 220 71 35  —-  +90 324 234 15 50 —– +90 324 234 99 27

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı