Karabükspor’un makus talihi! Tudor’dan sonradan…

Karabükspor’un makus talihi! Tudor’dan sonradan…

ÖZEL- Kardemir Karabükspor Başkanı Feridun Tankut, Radyospor’da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav’a konuştu. 

Gündeme dair özel açıklamalarda bulunan Başkan Tankut’un röportajından manâlı satırbaşları şu şekilde:

‘Tudor’un gidişi ve yaşanan olaylar aleyhimize sonuçlandı’

“Lige başlarken yatırma olarak bir planımız yoktu. Hedefimiz bu sezon ligde kalmaktı.  Sezon içerisinde zaman zaman hakem hatalarına maruz kaldık. Igor Tudor’un gidişi ve yaşanan olaylar aleyhimize sonuçlandı. Tudor Galatasaray’a gitti, yeni bir öğretmen geldi. Alışım süreci birazcık kuvvet oldu. Ligi 6.-7. sırada bitirebilirdik. Gelecek sezonun planlamasına başladık. Son hafta Akhisar Belediyespor ile karşılaşacağız. Son haftalarda iyi bir ivme yakaladılar. Baskı bir maç olacak”

‘B. Juniors ile uzlaşma yapacağız’

“Arjantin’in Boca  Juniors takımıyla anlaşma yapacağız. Ön protokol için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Arjantin tam bir futbol ülkesi hayran kaldım. Görüşmelerimiz önümüzdeki günlerde netlik kazanacak” 

‘Barisic’i istediler’

“Zoran Barisic ile 1. 5 yıllık anlaşmıştık, sözleşmemiz devam ediyor.  Barisic ile istediğimiz yerde değiliz. Bunun nedeni; Igor Tudor’dan sonra gelmesi olabilir. Barisic’i  eski takımı Rapid Wien’den arıyorlar, hocamıza teklifl sundular. Rapid Wien’in hocamızın şahsına net bir önerge yaptı. Menajeriyle görüşmeleri oldu. Erkan Sözeri ve Tamer Tuna ile görüşmemiz olmadı”

HUKUKI UYARI: BU HABER .COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ.

 

Tarih: 31.05.2017 13:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadıköy Escort