Adana Demirspor’dan flaş Hasan Şaş açıklaması!

Adana Demirspor’dan flaş Hasan Şaş açıklaması!

AJANSPOR ÖZEL- Adana Demirspor Başkanı Mehmet Gökoğlu, Radyospor’da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav’a konuştu.

Mavi-Lacivertli takımın gündemine dair özel açıklamalarda bulunan Başkan Gökoğlu’nun röportajından önemli satırbaşları şu şekilde:

‘Demirspor Vakfını kurmak istiyoruz’

“Adana Demirspor Vakfını kurmak istiyoruz. Amacımız Adana Demirspor’a daimi kazanç ayrılmak. Haciz aracılığıyla kulübe hasar gelmemesi için bu proje kayda değer. Vakıf projesini camiamızın önde gelen isimlerine ve büyüklerimize anlatacağız”

‘Hedef üstünlük diyemem’

“Son üç sezonda Adana Demirspor TFF 1. Lig’de iki Play-Off oynadı. Geçen sezon finalden döndü. Bu sezon ise böyle zor bir koşul oldu. Allah yeniden yaşatmasın. Adana Demirspor marka değeri olan bir camia. Bu sezon adımlarımızı iyi atmamız lazım. Arkadaşlarımızla toplantılar yapacağız. Birincil hedefimiz borçlarımızı eksilmek. acilen amaç üstünlük diyemem. Üstünlük için bütçe lazım. Fakat her sezon hedef takımlar kazanan olmuyor. Altyapıya tartı vereceğiz. Altyapıdan oyuncu yetiştiremiyoruz. Buna çözüm bulmalıyız”

‘Sorunlar büyük…’

“Vaktinde Lawal’ı Türkiye’ye getirdik o dönem Mersin İdman Yurdu’na fazla bir ücrete satamadık. Attamah’tan da bir ödenti kazanamadık. Elimizde bulunan bu değerleri kaçırdık. Bu oyunculardan kulübümüz para kazanabilirdi. Her Tarafta yapılanıp altyapıdan oyuncular katabilirsek kulübün geleceğini kurtarmış oluruz. Sorunlar büyük İnşallah arkadaşlarımızla bu görevi başarırız”

‘Hasan Şaş ve Timuçin  Bayazıt farklı birer layık’

“Hasan Şaş ve Timuçin  Bayazıt Hoca farklı birer layık. İkisi de Adanalı. Az Önce bir kararımız değil, onlarda olmayabilir. Ancak bu konu bütçe meselesi, yönetim kurulunda tayin bölümünde daha sonra karar vereceğiz. Yanına Varılmaz Pahada yüksek transferlerimiz olmayacak. Amacımız uğraş eden koşan bir Adana Demirspor oluşturmak. Hepimiz sabırlı olalım. İnşallah başarıyı yakalayacağız. Benim için Ulusal Takım ve Adana Demirspor var. Gençlerimiz ve yeni nesiller Adana Demirsporlu olmalı. İnşallah kısa sürede evlatlarımıza forma aşkını aşılıyacağız”

Tarih: 31.05.2017 19:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadıköy Escort