Tesettür Giyimde Dış Giyim Modelleri

Tesettür Giyimde Dış Giyim Modelleri

Tesettür modasında muhafazakâr bayanların en çok tercih ettiği ürünler arasında dış giyim ürünleri bulunuyor. Birçok ürün modeli alternatifleri arasında tesettürlü kadınlar çok basit bir şekilde tesettür dış giyim ürünleri ile kombin yapabilmektedir. tesettürmodasına göre dış giyimde ürünler her dönem değişiklik gösterebilir. Tesettürlü bayanlar tarafından en çok tercih edilen dış giyim modeli feracelerdir. Ferace kullanım açısından pratik ve rahattır. Ferace tek parça olduğu için rahatça giyip dışarı çıkabilirsiniz. Bu kullanım özellikleri bakımından sizi her daim rahat hissettirecektir. Kumaş ve renk uyumu her tesettür giyim üzerine dış giyim kombini olarak kullanılabilir. Günümüzde en çok tercih edilen kol detayı bol feracelerdir.

Tesettür Giyim Tercihinde Seçenek Oldukça Fazla

tesettür giyimmodası içinde kullanılan dış giyim özellikleri değişik kullanım şekillerine göre gruplandırılmaktadır. Ferace, kap, mont ve panço, yelek, trençkot, ceket çeşitleri dış giyim seçenekleri arasındadır. Bu seçenekler içinde tercihiniz sizin tarzınızı yansıtan modeller olacaktır. Tarzınıza hangi uygunsa onu tercih edebilirsiniz. Klasik veya spor bir tarzınız varsa o yönde modelleri seçmelisiniz. Klasik olarak ferace ve kap, panço modellerini tercih edebilirsiniz. Spor giyime ise trençkot, mont ve yelek seçenekleri vardır. Günlük hayatta tercih edebileceğiniz tarzda ürünler de tercih edebilirsiniz. Gideceğiniz ortama, zamana ve mekâna uygun olarak dış giyim ürün seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Tesettür Elbise Modellerini Doğru Aksesuar İle Tamamlamak

Feracenizin veya montunuzun içine kolay bir şekilde kombinleyebileceğiniz tesettür elbisegiyebilirsiniz. Eşarp veya şal ile uygun renklerle kombinleyerek tercih edebilirsiniz. Kullandığınız aksesuarların rengi ve dokusu çok önemlidir. Hepsinin uyum içinde olması sizi çok daha şık gösterir. Soğuk kış günlerinde elinize taktığınız eldivenin rengi ve uyumu sizi modern gösterecektir. Dış giyimde uygun zamana ve mekâna göre giyinmenin yanında kullandığınız aksesuarların da sporsa spor klâsik ise klasik olması gerekir. Klasik bir dış giyimin üstüne spor bir aksesuar olmaz. Bu uyumun ahengini bozar. Başörtü seçiminde klasik tercih ettiyseniz dış giyiminizi eşarp, spor tercih ettiyseniz şal daha uygun olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul masöz Masöz Kadıköy Escort tantra masajı