Spor haberleri

Bruma’nın menajerinden Fenerbahçe resti!

Bruma’nın RB Leipzig’e transferi yaklaşık olarak kesinleşirken, oyuncunun menajerinin yönetime Fenerbahçe resti çektiği ortaya çıktı.

RB Leipzig sportif direktörü Ralf Rangnick geçen hafta İstanbul’a geldi… önce Boğaz’da keza Başkan Dursun Özbek’in keza de Cenk Ergün’ün ”o kim?” dediği menajer İbrahim Polat’la nargile tüttürdü. Hem de Özbek’e 9+1 milyon Euro’luk öneri yaptı. Bu görüşemeler esnasında Bruma’yı Galatasaray’a getirirken 1 milyon Euro danışmanlık ücreti alan Catio Balde yer almadı. Son sözünü, ”Bruma kalmak istemiyor” diyerek belirten Portekizli menajerin ana resti ise Fenerbahçe üzerinden oldu.

Bruma’nın sözleşmesinin yenilenmesi sürecinde sayı 25 milyon Euro’luk özgürlük kalma bedeli üstünde kilitlendiği süreçte Balde, Fenerbahçeli yöneticilerle görüştü. İstanbul’a gelmeyen Balde, ”o kim?” denilen Polat’la mesajı yolladı:

Galatasaray’la sözleşme yenileme olmayacak. Eğer bu yaz Bruma satılmazsa Ocak ayında istediği takıma imza atar. Belki de Galatasaray’ın iki katını vermeye hazırlanmış olan Fenerbahçe’ye! (Fotospor)

Tarih: 31.05.2017 07:40

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı