Sağlık

Bölgenin Sağlık Üssü Esteliva!

 

Genç ve dinamik iş adamı Semih Türkoğlu’nun Akdeniz bölgesine yaptığı yatırım bölge için üst düzey bir klinik oldu.

Semih Türkoğlu ile yaptığımız repörtaj da ise “Yıllardır sağlık sektörü içerisindeyim, hastaneler gurubu yöneticiliği yaptım. Piyasaya baktığımız zaman üst düzey bir klinik bulunmuyordu.Sizlerde görüyorsunuz.

İNSANLARIN SAĞLIĞI İLE OYNANMASINA KARŞIYIZ!

Estetik, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı gerçekten bunlar insan sağlığını çok yakından ilgilendiren şeyler, günümüzde yer altı kuaförler, ağda salonları bu işeri yapıyor sizlere soruyorum sağlık, kuaför salonlarında olacak bir şey mi?

HERŞEYDEN ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI GELİR

İnsan sağlığı herşeyden önemlidir. Biz bu konuya çok önem gösteriyoruz, elemanlarımızın hepsi sertifikalı eğitim görmüştür.

SAĞLIK, PARADAN DA ÖNEMLİ

Günümüzde biliyorsunuz ki para çok ön planda fakat sağlık, paradan da önemli çünkü sağlığınızı kaybederseniz para ile sağlık satın almanız mümkün değildir. Kuaför salonlarında 4000 TL değerinde ki makinlerde lazer epilasyon yapılıyor. Biz Esteliva’da 350.000 TL değerinde ki Soprano ICE Buz Lazer cihazımızda bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Farkı siz düşünün..

 

BÖLGENİN SAĞLIK ÜSSÜ ESTELİVA

Bölgenin sağlık üssü olmamız gerçekten bizlere gurur kaynağı oluyor, çünkü emeğinizin karşılığı sadece para olmamalı prestij bizce paradan daha önde gelir. Şuan Osmaniye’de faaliyet gösteriyoruz. İskenderun’da açılış yapmak için gün sayıyoruz.

SADECE HİZMETLERİMİZ DEĞİL KAHVEMİZDE ÇOK GÜZEL

Sizleride Esteliva’ya bekliyoruz. Hizmet almanız önemli değil, sizleri misafir edelim. En az sizler kadar güzel olan kahvemizi ikram edelim.”

ESTELİVA ESTETİK KLİNİĞİ

TELEFON: 0328 802 03 03 – GSM: 0530 313 33 34

www.esteliva.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı