Yusuf Şimşek’ten gündemi sarsacak talimatlar! ‘Fatih Terim olduğu sürece….’

Yusuf Şimşek’ten gündemi sarsacak talimatlar! ‘Fatih Terim olduğu sürece….’

ÖZEL- Son olarak Mersin İdman Yurdu ve Bandırmaspor ’u çalıştıran Yusuf Yıldırım,  Radyospor ’da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav ’a konuştu.

Radyospor’da Salim Manav ’ın sorduğu soruları yanıtlayan Yusuf Şimşek ’in röportajından satır başları şu şekilde:

‘Hatalarımdan ders aldım ’

“Hem Mersin ayrıca Bandırmaspor gerçekte şiddet süreçlerdi. Mersin ’e giderken yönetimden aktarma sözü almıştım. Bu sözü tutamadılar fakat ellerinden geleni yaptılar.Bu nedenle iyiki gelmişim diyorum. Transferleri yapabilseydik Mersin elbette ligden düşmezdi. Bandırmaspor ’dan teklif aldığım vakit daha iyi fırsatlar için bekleyebilirdim. tekrar tekrar iki kusur yaptım ama bu hatalarımdan ders aldım”

‘Gelecek teklifleri bekliyorum ’

“derhal Antalya ’da tatildeyim. Gelecek teklifleri bekliyorum. Gelmezse de bir kaç ay daha sonra yurt dışına gidip antrenörlüğümü ilerletmek namına bambaşka takımları takip edip izleyeceğim”

‘Beşiktaş ’ı kutlamak gerekli ’

“Bu yıl şampiyonluğu adalet eden bir Beşiktaş vardı. Olağanüstü maçlar çıkardılar. Geçen yıl daha iyiydiler, Sosa ve Gomez ’in gidişi takımı etkiledi ancak gelen oyuncular da iyi iş çıkarttılar. Kaleci hatası olmasaydı Avrupa ’da da devam edebilirlerdi. İyi bir sezon geçirdiler, Beşiktaş ’ı tebrik etmek lazım”

‘Hedefim 3 büyük takımdan ikisini çalıştırmak ’

“Her hocanın kariyerinde belirlediği hedefler vardır. Benim de hedefim 3 büyük takımdan ikisini çalıştırmak”

‘Fatih Terim olduğu sürece Milli Takım Arda ’ya kapılarını açmaz ’

“Arda ’nın artık geri döneceğini düşünmüyorum .Özellikle Fatih Terim olduğu sürece Milli Takımın Arda ’ya kapılarını açacağını sanmıyorum. Arda ’nın yaklaşımı hoş olmadı, gençliği de bunda etkin oldu. İster Barcelona olsun, ister diğer bir takıma gitsin bu olay Arda ’nın arkasından eksi olarak gelecektir”

‘Ulusal Takımın Dünya Kupası şansını görmüyorum ’

“Milli Takımın Dünya Kupasına katılmasına o kadar baht vermiyorum. Maçlara iyi başlayamadık. Kosova ’yı yendik ancak Kosova fazla enerjik bazı değil. Fatih Öğretmen ’nın bir lafı var ‘ ’Biz bitti demeden bitmez ’ ’, inşallah bu şekilde olur.

‘Eto ’o Barcelona ise Vagner Love Atletico Madrid ’dir ’

“Eto ’o Barcelona ise Vagner Love Atletico Madrid ’dir. Eto ’o iyi bir oyuncu olmasının yanı sıra iyi de bir lider. Vagner Love ’u tanımıyorum ama bana kadar Eto ’o Hagi ile beraber ülkemize gelen en büyük topçu”

YASAL UYARI: BU HABER .COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ.

Tarih: 14.06.2017 13:38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul masöz Masöz Kadıköy Escort tantra masajı