Yerel Gazeteler

Yeni Hamleler İle Galatasaray

Yeni sezonda yeni oyuncular ile sahada olacağı açıklanan Galatasaray için son dakika haberleri gelmeye başladı. Bu haberler arasında en çok dikkat çekenleri ise yeni transferlerin şok özelliği taşıyor olması yatıyor. Terim yapmış olduğu açıklamaları ile beraber yapılacak olan transfer işlemlerinin FFP’ye uygun olmasının gerekli olduğu üzerine değindi. Zaten üzerinde düşünülen transfer işlemlerinin de aynı şekilde bu amaç ile gerçekleşiyor oluşuna açıklık getirdi.

izmir escort

Terim’den Son Dakika Açıklamaları

Galatasaray’ın son dönemlerde özellikle de Trabzonspor ile yapılan maçlar sırasında son dakika golleri ile kurtardığı maçlar bir ilk niteliğinde. Son dönemlerde yine bir düşüşe geçen büyük takım için değişiklik kaçınılmaz görünüyor. Terim tarafından yapılmış olan açıklamaların sonucunda anlaşılıyor ki yeni sezonda yeni bir Galatasaray olacak. Özellikle de bu açıklama içerisinde önemli bir açıklama mevcut o da şu ki yeni transferlerin FFP’ye uygun olduğu açıklamasıdır.

Önemli Değişiklikler Kapıda

Son dönemlerde yapılan açıklamalar ile beraber iddaa siteleri de yeni açıklamalar yapmak mecburiyeti altına girdi. Bu sayede önemli atılımlar yapan kaçak iddaa siteleri de değişikliğe uğramaya başladılar. Son olarak Terim Trabzonspor ile yapılan maç sırasında son dakika atılan gol hakkında tekrardan bir açıklama yapma gereksinim duydu. Nagatomo sayesinde atılan bir gol ile istediği hedefe ulaşan Galatasaray yani sezonda yeni değişiklikler ile yükselmeyi yapmayı planlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

istanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat