Yaz gelmeden incelme fırsatını kaçırmayın!

Yaz gelmeden incelme fırsatını kaçırmayın!

     Soğuk lipoliz nedir, nasıl yapılır, nasıl kilo verdirir gibi birçok sorunun yanıtını bulabileceğiniz bu haber ColoClinic tarafından verilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır.

Soğuk Lipoliz Nedir?

      Ameliyatsız bir şekilde, vücudunuzda istemediğiniz yağlardan kurtulmak istemez misiniz? Tabi ki herkes bunu ister ve herhangi bir kesme işlemi olmadan yani cerrahi bir yöntem olmadan bu tarzda bir tedavi vardır ve bu tedavi acısız, ağrısız olması ve çok etkili olması ile çok tercih edilmektedir. Soğuk lipoliz yönteminde cerrahi bir işlem olmamasına rağmen nasıl bu kadar çok etkili olduğu birçok kişi tarafından merak konusudur. Son dönemlerde popüler olan estetik uygulamalarından birisi olan lipoliz, sık tercih edilmektedir. Bu yöntem tamamen ısı kullanılarak yapılan bir yöntemdir. Yağ hücrelerini dondurarak vücuttan uzaklaştırmayı sağlayan lipoliz işlemleri birçok yönden avantajlıdır.

Soğuk Lipoliz ile Kilo Verilebilir mi?

     Soğuk lipoliz işlemleri bölgesel zayıflama konusunda yardımcı olan yöntemlerden birisidir. Günümüzde estetik uygulamalarının her türlüsü kullanım olarak bakıldığında büyük ilgi görmekte ve çok kullanılmaya başlanmıştır. Bu estetik uygulamaları yanı sıra, inatçı olan yağlardan kurtulmak adı altında da birçok farklı yöntem geliştirilmektedir. Soğuk lipoliz, bu inatçı yağların yok edilmesinde ve zayıflama sonrası vücutta meydan gelen şekil bozukluklarının düzeltilmesinde çok etkili olan bir yöntemdir. Parçalanan yağ hücreleri, idrar yoluyla vücuttan dışarı atılır ve tedavi süreci böyle böyle devam etmektedir. Birkaç ayın sonunda da gözle görülebilir sonuçlar elde edilmektedir.

      Soğuk lipoliz işlemleri çok uzun sürmeyen bir işlem olduğu için insanların yaşam saatlerine de uymaktadır. Zaten işlem sonrası normal yaşantıya dönülmektedir. Öğle yemeği için çıkılan molada bile bu işlem gerçekleştirilebilmektedir. Soğuk lipoliz işlemlerinin kilo vermek, zayıflamak amacıyla kullanıldığını sanan çok fazla kişi vardır. Fakat bu yanlış bir düşüncedir. Çünkü kilo kaybı ve yağ kaybı farklı şeylerdir. Soğuk lipoliz işlemleri, egzersiz, diyet, spor gibi uğraşılara rağmen yapılamamış olan yağlara uygulanan bir yöntemdir. İşlem sonunda kişinin vücudu daha fit durmaktadır çünkü yağlar konmuştur. Ama şöyle bir gerçek var ki fit görünüşe rağmen herhangi bir zayıflamadan bahsedemeyiz.

Soğuk Lipoliz Nasıl Yapılır?

     Soğuk lipoliz işlemi için özel olarak tasarlanmış bir cihaz bulunmaktadır. Bu cihaz, kişide fazla yağ olan bölgelere yerleştirilir fakat yerleştirme öncesinde bu bölgenin korunabilmesi için ıslak bir mendil yerleştirilmektedir. Geri kalan tüm işlemi cihaz kendi gerçekleştirmektedir. Cihaz, kullanılan bölgedeki yağları vakumla emer ve kendi haznesine çeker. Soğutma işlemleri ile de bu yağ hücreleri parçalanır. Soğuk lipoliz işlemleri sonrasında aradan belirli bir periyot geçecek ve vücut istenilen ölçülere gelmeye başlayacaktır.

Soğuk Lipolizin Yaygın Kullanım Alanları

     Soğuk lipoliz, lazer yardımlı lipoliz olarak da bilinmektedir ve yenilikçi bir yağ eliminasyon yöntemidir. Yağ alınması ile işlemler bitmez. Soğuğun etkisi ile de yağ alınır alınmaz cilt kasılmaya ve gerilmeye başlayacaktır. Böylelikle sıkılık da sağlanmış olur. Yüz ve çene çevresi gibi yağların zor alındığı uygulamalar için en ideal yöntem kesinlikle lipoliz yöntemidir. Soğuk lipoliz işlemleri en çok yüz, boyun ve çene, kol alanlarında kullanılmaktadır. Bunlar en sık kullanıldığı alanlardır ki bunun yanı sıra bütün vücuda, her bölgeye uygulanabilmektedir.

CoolClinic Merkezinde Lipoliz ile İncelmek İster Misin?

      İdeal ve çok etkili bir zayıflama yöntemi olan soğuk lipoliz işlemleri, alanında profesyonelleşmiş olan firmamız CoolClinic tarafından yapılmaktadır. En güvenilir ve en doğru en profesyonel kişiler tarafından kliniklerimizde bu işlemler gerçekleştirilmektedir. Soğuk lipoliz nedir, kimler yaptırabilir gibi daha fazla detay ve sorularınıza cevap alabilmek için firmamız ile iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul masöz Masöz Kadıköy Escort tantra masajı