KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ KİMDİR

Emre Gül
GENEL YAYIN YÖNETMENİ KİMDİR

Fatih Kabak
EDİTÖRLER KİMLERDİR

Doğan Yıldırım

YAZARLAR

Ömer Saygın

Eren Doğan

REKLAM REZERVASYON İÇİN

Cuma Polat

tfntzgl@gmail.com

0531 085 02 12

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile de bize bildirebilirsiniz.
ADRESİMİZ

Hacı ömer mahallesi 766.sokak no:14 Haliliye – Şanlıurfa
GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2017  E-gazete.net tüm hakları bizde saklıdır. Kod, resim,haber röportaj benzeri her türlü içeriğinin ve tüm telif hakları E-gazete.net ’a aittir. E-gazete.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller,  ses dosyaları,  dizayn,videolar,resimler,animasyonlar tasarım vede düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile telif hakları korunmaktadır. Bunlar E-gazete.net ’in yazılı izni olmaksızın da ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz,  değiştirilemez,dağıtılamaz ve yayınlanamaz. İzinsiz vede kaynak belirtilmeksizin kopyalama vede kullanımı yapılamaz.
E-gazete.net ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı vede yorumlardan yazarları sorumludur. E-gazete.net ’da hiçbir bildirim yapmadan da herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu da değildir.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
E-gazete.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayın yapmaktadır. Bu sitede yayınlanan haberler ve makaleler kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazan kişiler sorumludur.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

istanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat