Kocaman’dan ayrılık açıklaması! Fenerbahçe’ye gidecek mi?

Kocaman’dan ayrılık açıklaması! Fenerbahçe’ye gidecek mi?

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Türkiye Kupası zaferinin gerisinde yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Kupa değerlendirmesi

“Bir tarafta sevinç bir taraftan da üzüntü. Önce şehitlerimiz var. baş sağlığı diliyorum. İki takım da A’dan Z’ye her şeyini ortaya koydular. Penaltılarla da bize geldi. Başakşehir’i de kutluyorum. Oyunu bedenen doğru götürdük ve ayakta kalmayı başardık.”

Fenerbahçe’ye gidecek mi?

“Yarını görmeden konuşmayalım. Yarın derken mecazi anlamda… Duygular şu anda çok yoğun. Birkaç gün içerisinde şart değerlendirmesi yapıp, bunu konuşacağız. Türkiye’nin kupası ülkenin en ücra köşelerinden 160’a yakın ekip katılıyor. Bunu zirvede kapatmak büyük galibiyet. Kazanan edinmek takım branşlarında fazla şiddet. Futbol gibi takım oyunlarında fazla çok daha baskı. Oyunu daha pozitif maddi oyuna götürmek zorundaydık. Herkes istiyordu ve başardık. Şampiyonluğa gidebilmek için içten yatırımlara devam etmek gerekir. Futbolcu olmak manâlı ama verimi arttırmak gerekir. Konyaspor’un gelecek sezon şampiyon olacağını söylesek inanın bana batar. Içten yatırım lüzum. Konyaspor’da son 1 yıldır maaşımız, çocukların maaşı sekmeden ödeniyor. Maddi, yönetimle ilgili parasal organizasyonu gerçekleştirmek sonra şampiyonluğa gidersin. 10 tane oyuncu alıp kulübü batırıp üstünlük… Maçın hakiki anlamdaki yıldızı da çok eleştirdim, duygularını karıştırdığını da söyledim gel gör ki hakkını teslim etmek gerekli. Fazla başarılı maç yönetti. Fırat Aydınus ve ekibini tebrik ediyorum.”

Tarih: 01.06.2017 00:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadıköy Escort