GÜNDEM

Girişim Yapmanın Yeni Yolu: Bayilik

Gelecek planları yapılırken kendi işinin sahibi olmak pek çok kişinin hayalidir. Fakat kendi işinin sahibi olmak kolay bir iş değildir ve genellikle iflas ile sonuçlanmaktadır. Bu nedenle çoğu kişi herhangi bir firmanın bayiliğini yapmayı tercih etmektedir. Riskin çoğunu bayiliğin bağlı olduğu firma üstlendiği için tercih edilme oranı gittikçe artmaktadır.

 

Girişimci ve Bayi Arayan Tek Çatıda

 

Bayi olup bir firma bünyesinde çalışmak isteyen kişiler öncelikle hangi alanda çalışmak istediklerine karar vermelidir. Firmamız bayilik veren firmalar ile bayi olmak isteyen girişimcileri buluşturma hizmetini gerçekleştirmektedir. Bu sistem sayesinde bayi olmak isteyen kişiler farklı sektörlerden pek çok firmayı inceleyip karar verme olanağına sahiptir. Aynı zamanda bayilik açıp büyüme planı olan firmalar da kendi işlerini yapacak kişilere de ulaşma imkanına sahip oluyor.

 

Tercih Edilebilecek Alanlar

 

Bayilik düşüncesi olan kişiler için geniş bir portföyümüz mevcuttur. Gıda sektöründen, yedek parçaya, eğlence sektöründen, gayrimenkul hizmetlerine kadar pek çok alanda bayilik seçeneklerini değerli kullanıcılarımıza ulaştırıyoruz. Kullanıcılarımız bu sayede bayilik sektörünü ve şartlarını daha iyi değerlendirebildikleri gibi kendi alanlarını seçme şansına da sahip oluyorlar.

http://www.bayimikur.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı