GÜNDEM

Farklarıyla Kadıköy Kız Yurtları

Güven İçerikli Yurt Şansı

 

Çocuklarınızın güvenliğini benimseyen ve bu durumu kendine görev edinen Kadıköy kız öğrenci yurtları, sizin ve evlatlarınızın gözdesi oluyor. Deneyim sahibi ekip ve güler yüz gösteren personeller sayesinde, güven içeren bir yurda çocuklarınızı içinizin rahatlığıyla emanet edebiliyorsunuz. 24 saat kamera ile kayıt altına alınan yurt, ayrıca özel güvenlikle de korunmuş oluyor. Yurdun temiz, güvenli, kullanışlı oluşu sizleri mutlu edecektir.

 

Odalardaki İmkanlar

 

Her öğrencinin rahatlıkla kalacağı Kadıköy kız yurtları bir, iki, üç ve dört kişilik oda imkanı sunmaktadır. Gün içerisinde zorluk yaşamamanız için; her odada banyo ve wc imkanının yanı sıra, 24 saat boyunca sıcak su kullanma şansı tanınıyor. Banyolarda, genç kızlar için oldukça işe yarayan saç kurutma makinaları bulunmakta.

 

Mini buzdolapları, televizyonlar, telefon gibi teknolojik aletlere de odalarda yer veriliyor. Büyük odalara sahip olması nedeniyle öğrencilerin rahat hareket etmeleri sağlanıyor. Öğrencilerin gezmeye, okula, ders çalışmaya vb. gidecekleri yerlerden önce kahvaltı faslı önemlidir. Sağlık için önem arz eden kahvaltı, Kadıköy yurt sayesinde her sabah mevcut oluyor.

http://www.istanbulgazikizyurdu.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı