GÜNDEM

Estetik Operasyonlarda Yeni Yöntemler

Burun Estetiği:

 

Yüzdeki en önemli organ burundur. Burnun yüz hatlarına uygun olup olmaması dış görünüşü değiştirecektir. Güzel bir buruna sahip bireylerin öz güveni daha yüksektir. Estetik burun ameliyatları sayesinde kemik eğrilikleri giderilebilir ve nefes almada yaşanan sıkıntılar ortadan kalkar. Burun estetiğinde kullanılan yöntemler sayesinde doğal bir burun görüntüsü elde edilecektir.

 

Kapalı burun estetiği yöntemi ile burun ucunda herhangi bir iz olmayacaktır. Burun estetiği ile burun kemeri düzeltilebilir, büyük burunlar küçültülür ya da çok küçük basık burunlar genişletilebilir. Burun estetiği ameliyatları hasta ile görüşülerek isteği ve ihtiyacı göz önünde bulundurularak yapılır. WhatsApp hattımızdan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

 

Yeni Bir Diş Tedavisi İmplant:

 

Son zamanlarda birçoğunuzun sıklıkla duyduğu bu yöntem diş kayıplarını bir dert olmaktan çıkarıyor. Bu yöntem ile eksik dişler yerine ömürlük diş yapılabiliyor. Başka bir diş aşındırılmadan, zarar görmeden doğal bir diş görüntüsü ile eksik dişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu yöntem ile gülüşlerinizin daha estetik olmasını sağlayabilirsiniz. Hem güzel gülüşler hem de sağlıklı dişler için ilk tercihiniz implant tedavisi olmalıdır.

http://www.dorahospital.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı