Yerel Gazeteler

Dolar ne kadar oldu

Konutkocum’da ekonomi alanında kapsamlı bir takip yapabileceğiniz platform vardır. Kara listeden hisse senetlerine Canlı borsa ve güncel kur gibi detayları görebilirsiniz. Kriz Döneminde Altın Fiyatları Ekonomik kriz dönemlerinde en yaygın güvenilir yatırım araçlarından biri altındır. Fakat altına yatırım yapacakların alış satış fark detayları iyi takip etmeleri gerekmektedir. Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, cumhuriyet altın gibi tüm listeyi Altın Fiyatları sayfamızda bulabilirsiniz.

Yatırım yapılacak altın kendi içinde ayar özelliklerine göre de değişebiliyor. 18 ayar, 14 ve 22 ayar altınların gram fiyatlarını görebilirsiniz. Yatırımcılar genellikle 22 ayar altını önermekte ve uzun vadeli kar isteyenlerin bu yatırıma yönelmesi gerektiğini söylemektedir. Borsada Yatırım Analizi Firmaların borsada bir değeri vardır ve yatırımcılar küçük veya büyük firmaların hisselerini alarak gidişata göre kar elde edebilmektedir. Fakat borsa analizi doğru yapılması gereken bir alandır. Yani anlık sosyal ekonomik ve siyasi gelişmeler takip edilmeli, yatırım yapılacak alan doğru seçilmelidir. BIST takibi yapacağınız sitemizde genel borsa gidişatı hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

BIST 30, BIST 50 verileri görülebilir. Ayrıca 12 senelik geçmiş durumu da gözden geçirebilirsiniz. Eski senelerde borsa durumu iniş çıkışlar hakkında fikir edinmek analiz yaparken daha iyi sonuç almanızda etkilidir. Güncel Dolar Kuru Yeni gelişmelerle beraber dolar ne kadar oldu sorusunu sitemizde bulabilirsiniz. Her gün değişen döviz kuru ekranda üst kısımda yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı