GÜNDEM

Daha Düzenli Bilişim Sistemleri

Bilişim sektöründe geniş bir kullanım alanı bulunan kabinet çözümleri daha düzenli ve güvenli sistem odaları elde edilmektedir. Farklı inç özelliklerinde olan cihazları tek bir kabin içerisinde toplanılması ve bu şekilde elde edilen yapısal kablolama iletişim tek bir kablo üzerinden sağlanması çok daha başarılı çözümler olacaktır.

 

Sistem Kullanım Kolaylığı Sağlayan Çözümler

 

Veri noktalarının yetki ve yer değiştirmelerini rack kabin kullanımları içerisinde kolayca yapabilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinde oluşan arızalarda çok pratik bir şekilde tespit edilmektedir. Bunu yanında bilgi güvenliği de sağlayabilirsiniz. Kilitlenebilen bu kabinler sayesinde sadece yetkili kişiler bu alana müdahale edebiliyor.

 

Kablo Kullanımlarında Güvenlik

 

Kabinet içerisinde yerleştirilen cihazlar, normalde kapladıkları alandan da tasarruf etmiş olursunuz. Sistem içerisinde değişiklik yapmak istediğinizde patch panel uçlarının değiştirilmesi ile çok pratik bir şekilde değişimler yapılabilir. Bu kabinlerde lande kullanımları ile de sistemin çalışması sırasında aşırı ısınması engellenebilecektir. Değişen özellikleri ve kullanım alanlarına göre kabinet fiyatları da farklılaşacaktır. Duvar tipi ya da dikili tip model olarak bu seçenekler arasından seçimler yapılabilir.

http://www.kabinetwork.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı