GÜNDEM

Cam Suyu Ne Kadar Sürede Değiştirilmeli?

Cam suyu araç kullanıcılarının en çok önemsedikleri bir ürün olduğunun bilincinde olarak hazırlayarak ve toptan oto cam suyu satışları yapmaktayız. Çünkü araçlarda yakıt kadar önem arz eden cam suyu bitmeden tamamlamak en akıllıca davranış olmaktadır. Uzun süre kullanılmayan cam suyu özelliğini yitirmeyeceğinden değiştirme söz konusu olmayacaktır. Satışını yaptığımız cam suyu -37 dereceye kadar donmadan dayanması soğuk havalarda rahatlıkla kulanım imkânı sunmaktadır.

 

Cam Suyu ile Buz Çözülür mü?

 

Satışını yaptığımı cam suyu donma derecesi olarak belirlenen seviye Türkiye şartlarında en düşük hava sıcaklığı olmaktadır. Bu nedenle camınızda sabahları oluşan buzlanma kullandığınız cam suyu donma derecesinden yüksek olacağı için buz çözücü olarak kullanmanız için ideal bir yöntem olmaktadır. Sabah aracınızı çalıştırmanız ile birlikte cam suyu sıkarak tüm buzlanmayı ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Cam Suyu Kaç Litrelik Kaplarda Satılıyor?

 

Toptan satışlarını yaptığımız antifrizli cam suyu kapları 1 litrelik, 2,5 litrelik ve 5 litrelik kaplarda satışı yapılmaktadır. Küçük kaplarda alınması taze olarak açılmasını sağlarken daha büyük kaplarda satın alındığında fiyat açısından avantajlar sağlamaktadır. Sık olarak kullanılacağı içinde büyük kapta alınması daha uygun olmaktadır.

http://toptanotocamsuyu.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı