GÜNDEM

Beşiktaş Yurt Rahatlığı

Beşiktaş Yurtların Güvenirliği

 

Yurdun özel olması nedeniyle, hiç bir yer ile bağlantısı yoktur. Birçok ilke doğrultusunda ön plana çıkan Beşiktaş özel yurtlar, öğrencilerine çeşitli imkanlar sunuyor. Turnikeye kartlarla giriş sağlanabilen yurtta, herhangi insanların geçişine izin verilmemektedir. Bu sayede yurtta gününüzü güvenle geçirebilmektesiniz. Bu güven içeren durumun yanı sıra, 24 saat kamera sistemi ve özel güvenlik Beşiktaş öğrenci yurtları ile sağlanıyor.

 

Yurt Odaları

 

Odalar, çeşitli kişi sayısına aittir. 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalardan dilediğinizi seçebilir, hemen yerleşme sürecine geçebilirsiniz. Rahat uyku almak gün içerisinde sizi rahat ettirecektir. İyi almadığınız uykular ve rahat olmayan yataklarda uyku düzeninizi sağlamak sağlıksal sorunlar yaratacaktır. Bunun için Beşiktaş yurt sizlere ortopedik yataklar ve açılabilen bazalar sunuyor.

 

Ders çalışmalarınızı kolaylıkla yapabilmeniz için, her öğrenciye ayrı olarak verilen çalışma masaları mevcut bulunuyor. Her odada mini buzdolapları olması, istediğiniz zaman yeme içme ihtiyacınızı gidermenizi sağlıyor. Hem okumak, hem eğlenmek, hem de sağlıklı günler geçirmek için yurttaki spor salonu işinizi rahatlıkla görüyor.

http://www.istanbulgazikizyurdu.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı