GÜNDEM

Aydın Anka Kız Öğrenci Yurdu

Kız öğrencilerin konaklama ihtiyaçları erkek öğrencilere kıyasla daha önemlidir. Bu nedenle gerek aileler gerek öğrenciler için iyi bir yurtta konaklamak çok önemlidir. Aydın kız öğrenci yurtları içinde en iyi ve en kaliteli şartları sunan Anka kız öğrenci yurtları konaklayacak öğrenciler için farklı farklı seçenekler sunmaktadır. Aydın öğrenci yurtları dendiğinde akla ilk gelen yurt olan Anka kız öğrenci yurdunda standart ve Vip olarak farklı oda seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca odalarda konaklayan öğrenci sayıları da öğrencilerin tercihlerine göre değişmektedir.

 

Oda Şartları

 

Özel tuvalet ve banyo imkanı tüm odalarda sağlanmaktadır. Bunun yanında buzdolabı, balkon, kablolu yayın ile birlikte TV, elbise dolabı, masa, şifonyer gibi imkanların da hepsi odalarda mevcuttur. 2 kişilik, 4 kişilik ve 5 kişilik olmak üzere farklı oda seçenekleri bulunmaktadır.

 

Yurt Fiyatları

 

Aydın özel yurt fiyatları göz önünde bulundurulduğunda şartlarına göre oldukça iyi bir fiyatı olan Özel Aydın Anka Kız Öğrenci yurtlarında ön kayıt seçeneğini değerlendirebilir ve erken kayıt gerçekleştirerek daha uygun fiyatlarla kayıt olabilirsiniz.

ankakizyurdu.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı