GÜNDEM

Antalya Burun Estetik Merkezi

Antalya’dan tüm Türkiye ve yurt dışından gelen danışanlarımıza, Hipokrat Yemini’nin değerini vererek uygulama gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimiz ve uygulamalarımız arasında; alerjik rinit ve alerji testleri, bademcik ve geniz eti problemleri uygulamaları, ameliyatsız yüz gençleştirme, Botulinum Toksin, Botox, Dysport, dolgu ve endoskopik DCR uygulamaları bulunmaktadır.

 

Estetik Merkezi Hizmetleri

 

Merkezimizde ayrıca; burun estetiği, endoskopik kaş kaldırma uygulaması, endoskopik sinüs cerrahisi, göz çevresi estetiği, geniz eti ameliyatları, horlama ve uyku apnesi, kepçe kulak ameliyatı ve kulak estetiği ile mezoterapi yöntemleri uygulanmaktadır. Dr. Eyüp Bozkurt’un burun ve yüz estetiği alanındaki deneyimli çalışmaları, başarılı uygulamaları ile oluşturduğumuz referanslarda iş etiğinin hakkını vererek ve en titiz çalışmalarla milimetrik hesaplamalarla operasyonlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

 

Burun Estetiği Rinoplasti

 

           Antalya burun estetiği merkezimizde gerçekleştirilen, profilplasti, PRP, rinoplasti, orta kulakta sıvı birikimi ve seröz ötit uygulamaları, sinüzit medikal tedavisi, yüz germe ve revizyon rinoplasti uygulamaları yapılmaktadır.

 

Burun estetiği, Rinoplasti olarak adlandırılmaktadır. Açık veya kapalı teknikle burun ameliyatı gerçekleştirilmektedir. Ameliyat sonrası yüz şekli, komplikasyonlar ve uygulanacak estetik müdahale muayene sırasında belirtilmektedir.

http://dreyupbozkurt.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı