GÜNDEM

Alışverişin Ayrıcalıklı Yanını Keşfedin!

Perakende sektöründe başarılı işlere imza atan Coşkun Bayraktar, ortaya koyduğu alışveriş mağazası konseptleri ile İstanbul’da her geçen gün büyülemeye devam ediyor. İlk olarak Kayseri Park alışveriş merkezinin inşasını üstelenen iş adamı, daha sonra Türkiye’nin ilk tema parkını da ortaya koydu. Günümüzde via gyo yönetim kurulu başkanlığını yapan iş adamının Vialand, Viaport ve Viaport Venezia gibi farklı projelerde imzası da bulunuyor. Teknolojiyi ve gündemi yakından takip eden Bayraktar, ileri görüşlü ve azimli karakteri sayesinde genç liderler arasından öne çıkıyor.

 

Ouetlet Konseptli Alışveriş

 

Outlet kriterine öncelik veren iş adamı, kapalı ve yürüyen merdivenli alışveriş merkezlerinden ziyade daha özgün yatırımlar planlıyor. Açık hava şeklinde dizayn edilen mekanlar, sosyal buluşma noktası olarak kişilerin büyük ilgisini çekiyor. Viaport Asia ve Viaport Marina bu konsepte dizayn edilmiş iki alışveriş merkezi olarak karşınıza çıkıyor.

 

Markalarda Outlet Tarzı Çok İstiyor!

 

Viaport Marina ve Viaport Asia AVM’lerinde yer alan dünyaca ünlü markalar, outlet projesinde yer almak için sabırsızlanıyor. Atasay, Defacto, Guess, Hugo Boss, LCW projede yer almak istemeyen markalardan birkaçı.

https://www.coskunbayraktar.com/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı